Hakkımızda

Paylaş:
Share

Hakkımızda;

Her hediye değerlidir, çünkü hediye değerli olanlara verilir.

Hediyeler içinde bir tanesi vardır ki hepsinden kıymetlidir. Tabi ki kitaplardan bahsediyoruz. Her kitabın anlatmak istediği bir hikayesi vardır; belki de hayatımızı değiştirebilecek küçük bir dokunuş gizleyen bir hikaye. Yeter ki onu dinlemeye hevesli biri çıksın karşısına, ayırt etmeksizin dökülür bütün sırlarını eski bir dostmuşçasına. Bazen Sevme Sanatı, bazen de bambaşka adlar altında.

İşte biz de böyle çıktık bu yola; bir de kahve ekledik yanına, dostluğumuza eşlik etmesi amacıyla. En güzel sohbetler kahvesiz olmazdı ya.

Sevdiklerimizi sevindirmek için kutular hazırladık kitap ve kahveyle dolu. Ya da kendimiz de ihtiyaç duyarız zaman zaman küçük armağanlara. İşte her duruma, her ortama uygun bir şıklıkta olsun istedik bu sebepten. Kendimize hazırlar gibi özenle hazırladık her bir kutuyu. Değerli olanlar, değerli olduklarını hissetsinler diye.

Hediye seçmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz ve size yardımcı olmak için buradayız.

Temamızı kitap ve kahve olarak belirledik. Bu temaya uyacak birbirinden farklı ürünleri özenle seçtik. Seçimlerimizi yaparken önceliğimizi kaliteden yana kullandık. Böylece her duruma, her ortama uyacak şıklıkta ve kalitede hediye kutuları hazırladık.

Sonuç olarak özel gün olsun, olmasın; herkese, her keseye uyacak hediye paketlerimizle sevdiklerinizi sevindirmek artık çok kolay. Değer verdiklerinize, değerli olduklarını göstermek istiyorsanız Bi Kitap Bi Kahve…

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek için bizi sosyal medyada da takip edin…